Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA obserwuje proces wójta

Utworzony przez Gość, 5 marca 2009 r. o 13:43
~gosc~ napisał:
JAKI BYŁ WYROK JAKI BYŁ WYROK JAKI BYŁ WYROK PROSZE O INFORMACJE
ŻADEN. ZACHOROWAŁ. NA GŁOWĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻADEN. ZACHOROWAŁ. NA GŁOWĘ.
Podobno zachorował na wściekliznę po pogryzieniu przez panasa i jemu podobnych kundelkach. Znak rozpoznawczy kundelków to "GOŚĆ'',"gość''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Podobno zachorował na wściekliznę po pogryzieniu przez panasa i jemu podobnych kundelkach. Znak rozpoznawczy kundelków to "GOŚĆ'',"gość''
o, widzę że roman bulteriera wypuścił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Podobno zachorował na wściekliznę po pogryzieniu przez panasa i jemu podobnych kundelkach. Znak rozpoznawczy kundelków to "GOŚĆ'',"gość''
ŚPIESZ SIĘ ;OBSERWATORZE; ŚPIESZ BO JAK SPRYWATYZUJĄ SZPITAL TO NIE ZDĄŻYSZ WYLECZYĆ SIĘ PUSTOGŁOWIA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
ŚPIESZ SIĘ ;OBSERWATORZE; ŚPIESZ BO JAK SPRYWATYZUJĄ SZPITAL TO NIE ZDĄŻYSZ WYLECZYĆ SIĘ PUSTOGŁOWIA .
NIE PRZEJMUJ SIE WAZELINKO - W PRYWATNYCH GABINETACH BEDZIE TRUDNIEJ O LEWE ZWOLNIENIA DLA TWEGO SZEFA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Podobno zachorował na wściekliznę po pogryzieniu przez panasa i jemu podobnych kundelkach. Znak rozpoznawczy kundelków to "GOŚĆ'',"gość''
CÓŻ ZA ZRZĄDZENIE LOSU ;KUNDLE; POGRYŻLI RASOWEGO ROMANA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
CÓŻ ZA ZRZĄDZENIE LOSU ;KUNDLE; POGRYŻLI RASOWEGO ROMANA .
DO RASOWEGO TO MU JESZCZE BARDZO DALEKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romuś, ty nie pluj tak do słuchawki, bo później nic zrozumieć nie można. I nie klnij tyle, bo bardzo nieładnie będą wyglądały stenogramy z twoich rozmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent 017 napisał:
Romuś, ty nie pluj tak do słuchawki, bo później nic zrozumieć nie można. I nie klnij tyle, bo bardzo nieładnie będą wyglądały stenogramy z twoich rozmów.
Widzę że oskarżony ,,romuśśś;;traci panowanie nie tylko nad sobą ale nad całością i zaczyna popełniać coraz poważniejsze BŁĘDY. ROMUŚ TAK TRZYMAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻADEN. ZACHOROWAŁ. NA GŁOWĘ.
MUSIAŁ PORZĄDNIE ZACHOROWAĆ SKORO WE WTOREK I ŚRODĘ KRĘCIŁ SIĘ PO URZĘDZIE GMINY BEDAC JESZCZE NA ZWOLNIENIU WYDANYM PRZEZ LEKARZA SĄDOWEGO. PRACOWNICY GMINY NIEWATPLIWIE BYLI MILE ZASKOCZENI ,ALE NIE WIEM CZY MILE BĘDZIE ZASKOCZONA PANI SĘDZIA MAJAC O TYM WIEDZĘ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~gość~' date='5.10.2009, 20:59:38' post='177399'] MUSIAŁ PORZĄDNIE ZACHOROWAĆ..................................... To jest przewlekła i nieuleczalna choroba! Gmina może już szykowac odszkodowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA cos robi, czy schowało się pod dywan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CBA cos robi, czy schowało się pod dywan.
Szuka panasa ,który wyprowadził ich w pole.Oj za fałszywe donosy przyjdzie kiedyś zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romuś, no nie bój nic, działamy, tak na 90 proc. wpadnij na cmentarz jutro o 15.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
romuś, no nie bój nic, działamy, tak na 90 proc. wpadnij na cmentarz jutro o 15.30
A JAK USTALIMY CO KOMU I ZA ILE TO WPADNIJ NA ul. prostą .PA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA pora wkroczyć do akcji i pokazać na co Was stać pod wodzą nowego Szefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowieść z morałem Proboszcz pewnej małej wioski świętuje 25-tą rocznicę święceń kapłańskich. Na specjalnie wynajętej sali zebrało się pokaźne grono miejscowych znakomitości. Proboszcz, siedzący za specjalnym stołem na podwyższeniu, zwraca się do przybyłych parafian: -Kochani moi!... Nie łatwo jest osobie takiej jak ja, mówić o rzeczach nie związanych z naszą wiarą. Dlatego potraktujmy to spotkanie na wesoło! Gdyby nie "tajemnica spowiedzi" mógłbym was tutaj rozbawić, zacznę jednakpoważniej. W pierwszym dniu po przybyciu tutaj, zmuszony byłem zadać sobie pytanie: gdzie ja trafiłem? Pierwszą osobą, którą wyspowiadałem był młody mężczyzna, który wyznał, że zdradza żonę z jej siostrą. Wyznał również, że zaraził się chorobą weneryczną od sekretarki swojego szefa. Jednak z upływem czasu nabrałem przekonania, że mieszkający tutaj ludzie są dobrzy i uczciwi, a to co przedstawiłem to był tylko incydent. Po 20 minutach na salę wchodzi zdyszany wójt, który bardzo przeprasza za spóźnienie. Siada na miejscu obok proboszcza i poprawiając wąsa zaczyna mówić: - Doskonale pamiętam dzień, w którym nasz dostojny jubilat zawitał do naszej parafii. Zresztą nie będę się chwalił, ale miałem zaszczyt być pierwszą osobą, którą nasz proboszcz wyspowiadał !!! MORAŁ: Kto się spóznia, niech się lepiej nie odzywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CBA pora wkroczyć do akcji i pokazać na co Was stać pod wodzą nowego Szefa.
JUŻ NIE DŁUGO BO 02.11.2009 O GODZ.10. NASTĘPNA ROZPRAWA PRZECIWKO OSKARŻONEMU ROMANOWI MICHALUKOWI Z POWÓDZTWA PUBLICZNEGO. PROKURATURA OKRĘGOWA POSTAWIŁA W/W OSKARŻONEMU PEŁNIACEMU OBOWIAZKI WÓJTA 7 [siedem] ZARZUTÓW. SPRAWA CIAGNIE SIE JUŻ TRZECI ROK A TO TYLKO DLA TEGO ŻE OSKARŻONY LUB KTÓRYŚ Z JEGO OBROŃCÓW SYSTEMATYCZNIE CHORUJE. MIESZKAŃCY GMINY SĄ ZANIEPOKOJENI STANEM ZDROWIA WÓJTA I OBAWIAJĄ SIĘ CZY JEGO ZDROWIE NIE WIADOMO JAKIEJ NATURY POZWOLI MU KANDYDOWAC ZA ROK. POZDRAWIAM ZATROSKANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ??
A słyszałam, że oskarżyłeś go jako WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...